تماس با ما گالری عکس موارد مصرف محصولات معرفی شرکت صفحه اول

معرفی شرکت

شرکت پلیمر سازان سینا در سال 1389 به منظور تولید چیپس پلی استر اصلاح شده و افزودنیهای تخصصی در زمینه بازیافت پت فعالیت خود را آغاز نمود.

این شرکت با برخورداری از دانش فنی و تخصصی خود در زمینه بازیافت پت بخش عمده ای از نیاز صنعتگران را مرتفع می سازد. این شرکت در آغاز فعالیت تولیدی خود باتوجه به نو پا و تازه کار بودن ، بیشتر در زمینه بازیافت و تولید گرانول های بازیافتی آغاز به فعالیت نموده ولی با توجه به علاقه مدیران جهت نوآوری و سعی و تلاش بی وقفه آنان ، در این واحد تولیدی در زمان بسیار کوتاه موفق به تولید محصولات جدید ، همگام با تکنولوژی روز دنیا شده است.

شعار و سیاست کلی در شرکت پلیمر سازان سینا ارتقاء سطح کیفیت محصولات تولیدی و به روز کردن فرمولاسیون و جلب رضایت کامل مشتری است تا آنجا که به شعار همیشه حق با مشتری است ایمان کامل دارد.

تمامی تلاش این شرکت و مدیران آن ، با توجه به سوابق کاری و مدیریتی آنان در زمینه بازیافت پت ، حل تمامی مشکلات صنعت پلی استر کشور ، بویژه بازیافت پت بوسیله تولیدات خاص خودی باشد که منجمله می توان افزودنیهای آنتی اکسیدان ویژه پت ، افزودنی جهت افزایش ویسکوزیته و جرم ملکولی ، افزودنی جهت کاهش گروه کربوکسیل و هیدروکسیل انتهایی در زنجیره پت ، افزودنی جهت کاهش اثر آلودگی PVC در پروسه تولید پت و ... اشاره نمود.

این شرکت با توجه به تولیدات خاص خود به علت برگشت مواد غیر قابل مصرف به چرخه تولید کمک شایانی در حفظ سرمایه ملی نموده است.

سلام

به سایت شرکت پلیمر سازان سینا خوش آمدید.

شرکت پلیمر سازان تولید کننده انواع گرانول با بهترین کیفیت در منطقه.

آدرس کارخانه : دلیجان - کیلومتر 3 جاده محلات - قطب صنعتی بوعلی- جنب شهرک اصناف - شرکت پلیمر سازان سینا
تلفکس : 4248151 - 0866     -      همراه : 09188663906
Email : info@polymersazanco.com

©Copyright- 2012 All Rights Reserved by PolymerSazan ..::..:..::.. Design & Developed by:IDEA Graphic (J-M-09188660617)